Karrier

PROJEKTMÉRNÖK

Elvárások:
• felsőfokú műszaki végzettség (elsősorban gépész vagy mechatronikai mérnök)
• képesség önálló és csapatban történő munkavégzésre
• ügyfélközpontú gondolkodásmód
• jó elemző, tervező és problémamegoldó képesség
• rendszerszemléletű gondolkodás, proaktivitás

Amit kínálunk:
• izgalmas, kihívásokkal teli, változatos, kreatív munkakör
• versenyképes fizetés és egyéb béren kívüli juttatások
• szakmai fejlődés, továbbképzési lehetőségek, külföldi szakmai utak
• családias munkahelyi légkör

Előnyök:
• hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (de pályakezdők jelentkezését is várjuk)
• tárgyalóképes nyelvtudás (angol és/vagy német)

FELADATKÖR:
• projektmenedzsment (a tervezéstől az üzembe helyezésig)
• fejlesztési projektekben való részvétel (egyedi gépek)
• megvalósulási alternatívák (leiratok, kalkulációk, gépkönyvek) készítése
• árkalkuláció, költségelemzés, árajánlat-bekérés, javaslat beszállító kiválasztására
• aktív kapcsolattartás a vevővel, társosztályokkal, kivitelezőkkel és hatóságokkal
• projektek határidőre történő kivitelezése
• projektelemzés (prezentációk, összefoglalók, dokumentációk készítése)

Amennyiben vállalatunk, ill. a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését, Bolla Hajnalka menedzser asszisztensnek küldje meg pályázatát.

e-mail: bolla.hajnalka@jankovits.hu

PROJEKTMENEDZSER GYAKORNOK

Elvárások:
- OKJ-s műszaki végzettség
- CAD rendszer alapismerete
- B kategóriás jogosítvány
- önálló, magabiztos számítógépes felhasználói ismeretek
- képesség önálló és csapatban történő munkavégzésre
- terhelhetőség, precizitás, megbízhatóság, rugalmasság

- stabil munkahely
- folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
- versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
- változatos és kreatív munka
- továbbképzési lehetőségek

Előnyök:
- 25 év alatti életkor
- műszaki területen szerzett munkatapasztalat
- angol és/vagy német nyelv ismerete

FELADATOK:
- projektmenedzser/projektmérnök támogatása (a tervezéstől az üzembe helyezésig)
- fejlesztési projektekben való részvétel
- megvalósulási alternatívák (leiratok, kalkulációk) készítése
- árkalkuláció, költségelemzés, árajánlat-bekérés
- kapcsolattartás a társosztályokkal, vevőkkel
- projektek határidőre történő kivitelezésének elősegítése
- projektelemzés (prezentációk, összefoglalók, dokumentációk készítése)
- részvétel projektekhez tartozó szerelési előkészületekben

GÉPLAKATOS-GÉPSZERELŐ

Elvárások:
- szakirányú végzettség
- általános szerelői ismeretek
- pályakezdők jelentkezését is várjuk

- stabil hátterű, családias hangulatú munkahelyi környezet
- kiemelt bérezés és béren kívüli juttatási rendszer
- szakmai fejlődés, továbbképzési lehetőségek

Előnyök:
- gépszerelés, karbantartás területén szerzett tapasztalat
- hidraulika, pneumatika területén szerzett tapasztalat

FELADATOK
- egyedi gépek összeszerelése
- részegységek, alkatrészek rajz szerinti előkészítése
- hidraulikus gépek, egységek karbantartása, javítása
- helyszíni szerelések, beüzemelések
- tápegységek, munkahengerek összeszerelése

Akciók

GÉPLAKATOS-GÉPSZERELŐT keresünk

Folyamatosan bővülő csapatunkba géplakatos-gépszerelő munkatársakat keresünk.

Hírek & újdonságok

PROJEKTMÉRNÖKÖT, PROJEKTMENEDZSER GYAKORNOKOT KERESÜNK

Idén fogsz végezni és már most munkahelyet keresel? Vagy épp nincs munkád? Vagy van, de váltanál? Feltétlenül kattints ide, mert nálunk most több lehetőség közül is választhatsz.

Ajánlatkérés Hírlevél