Karrier

MÉRNÖK - ÉRTÉKESÍTŐ

Elvárások:
- felső- (esetleg közép-) fokú műszaki végzettség
- kereskedelmi szemlélet, elhivatottság
- jó kommunikációs- és kapcsolatteremtő képesség írásban és szóban
- tárgyalókészség
- kreatív gondolkodás, üzleti szemlélet
- problémamegoldó képesség
- önálló, precíz munkavégzés, terhelhetőség
- „B” kategóriás jogosítvány
- pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:
- stabil hátterű, családias hangulatú vállalati környezet
- kiemelt bérezés és béren kívüli juttatási rendszer
- szakmai fejlődés, továbbképzési lehetőségek

Előnyök:
- angol és/vagy német nyelv tárgyalóképes ismerete

FELADATKÖR
- bel- és külkereskedelmi értékesítés
- kereskedelmi ajánlatok, szerződések készítése
- kereskedelmi tárgyalások lebonyolítása
- ügyfélkiszolgálás
- kapcsolattartás a kereskedelmi partnerekkel
- ügyfélkezelés

Kapcsolódó dokumentum:
mérnök-értékesítő_2017.pdf [284,21KB]

CNC ESZTERGÁLYOS

Elvárások:
- Szakirányú végzettség (gépi forgácsoló végzettséggel rendelkező CNC esztergályos)
- CNC eszterga programozásában szerzett gyakorlat
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

- Stabil hátterű, családias hangulatú vállalati környezet
- Kiemelt bérezés és béren kívüli juttatási rendszer
- Szakmai fejlődés, továbbképzési lehetőségek

Előnyök:
- Heidenhain vezérlő ismeretek

FELADATOK
- CNC esztergagép önálló működtetése
- Forgácsoló szerszámok előkészítése, beállítása, kezelése
- Megmunkált alkatrészek ellenőrzése, mérése
- Megmunkáló programok írása/futtatása
- Műszaki rajz alapján történő alkatrészgyártás
- Egyedi alkatrészek megmunkálása

CNC esztergályos_2017.pdf [284,47KB]

GÉPLAKATOS-GÉPSZERELŐ

Elvárások:
- szakirányú végzettség
- általános szerelői ismeretek
- B kategóriás jogosítvány

- stabil munkahely
- versenyképes fizetés
- béren kívüli juttatások
- változatos és kreatív munka
- családias munkahelyi légkör

Előnyök:
- gépszerelés, karbantartás területén szerzett tapasztalat
- hidraulika területén szerzett tapasztalat

FELADATOK
- egyedi gépek összeszerelése
- részegységek, alkatrészek rajz szerinti előkészítése
- hidraulikus gépek, egységek karbantartása, javítása
- helyszíni szerelések, beüzemelések
- tápegységek, munkahengerek összeszerelése

gépszerelő_2017.pdf [284,52KB]

Akciók

Lehet, hogy téged keresünk!

Kipróbálnád magad egy kisebb csapat tagjaként? Szeretnél komplett folyamatokba belelátni? A multik mellett érdekel a kisvállalatok működése?

Hírek & újdonságok

FIGYELEM: Változások 2017. június 1-től!

Ezúton értesítjük Önöket, hogy a Jankovits Hidraulika Kft. cégneve és székhelyének házszáma 2017. június 1-től a következőre változik:

Ajánlatkérés Hírlevél