Karrier

TERVEZŐMÉRNÖK

Elvárások:
• gépészmérnök végzettség
• CAD-rendszer ismerete
• nyílt és kreatív gondolkodás
• képesség önálló és csapatban történő munkavégzésre
• terhelhetőség, pontosság, megbízhatóság, rugalmasság
• projekt központú szemlélet, felelősségvállalás

Amit kínálunk:
• stabil munkahely
• versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások
• változatos és kreatív munka
• továbbképzési lehetőségek
• jó munkahelyi légkör

Előnyök:
• tervezői gyakorlat készülékek és berendezések tervezésében
• különböző CAD-rendszerek ismerete (SolidWorks, Creo, AutoCAD)
• gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat
• „B” kategóriás jogosítvány
• angol és/vagy német nyelv társalgási szintű ismerete

FELADATKÖR:
• egyedi készülékek és berendezések tervezése 3D-ben
• alkatrész- és összeállítási rajzok készítése
• tételjegyzékek készítése
• gépkönyv készítése
• teljes műszaki dokumentáció készítése
• pneumatikus kapcsolási rajzok készítése
• gyártás és szerelés támogatása
• előzetes helyszíni felmérések, egyeztetések
• kapcsolattartás, műszaki egyeztetés

Amennyiben vállalatunk, ill. a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését, Beke Zoltán automatizálási vezetőnek küldje meg pályázatát.

e-mail: beke.zoltan@jankovits.hu

PROJEKTMÉRNÖK

Elvárások:
• felsőfokú műszaki végzettség (elsősorban gépész vagy mechatronikai mérnök)
• ügyfélközpontú gondolkodásmód
• jó elemző, tervező és problémamegoldó képesség
• rendszerszemléletű gondolkodás, proaktivitás

• izgalmas, kihívásokkal teli, változatos, kreatív munkakör
• versenyképes fizetés és egyéb béren kívüli juttatások
• szakmai fejlődés, továbbképzési lehetőségek, külföldi szakmai utak
• családias munkahelyi légkör

Előnyök:
• hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (de pályakezdők jelentkezését is várjuk)
• tárgyalóképes nyelvtudás (angol és/vagy német)

FELADATKÖR:
• projektmenedzsment (a tervezéstől az üzembe helyezésig)
• fejlesztési projektekben való részvétel (egyedi gépek)
• megvalósulási alternatívák (leiratok, kalkulációk, gépkönyvek) készítése
• árkalkuláció, költségelemzés, árajánlat-bekérés, javaslat beszállító kiválasztására
• aktív kapcsolattartás a vevővel, társosztályokkal, kivitelezőkkel és hatóságokkal
• projektek határidőre történő kivitelezése
• projektelemzés (prezentációk, összefoglalók, dokumentációk készítése)

Amennyiben vállalatunk, ill. a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését, Bolla Hajnalka menedzser asszisztensnek küldje meg pályázatát.

e-mail: bolla.hajnalka@jankovits.hu

RAKTÁROS

Elvárások:
- egy OKJ-s végzettség (műszaki, logisztikai vagy gazdasági informatikus területen)
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- önálló, precíz, pontos munkavégzés

- stabil hátterű, családias hangulatú vállalati környezet
- kiemelt bérezés és béren kívüli juttatási rendszer
- szakmai fejlődés, továbbképzési lehetőségek

Előnyök:
- 25 év alatti életkor
- vállalatirányítási rendszer, raktári készletkezelő program ismerete
- műszaki területen szerzett tapasztalat
- targoncavezetői vizsga
- B kategóriás jogosítvány

FELADATOK:
- beérkező áruk kezelése, áruátvétel
- készletnyilvántartás, készletellenőrzés, leltározás
- számítógépes adminisztratív feladatok végzése
- anyagmozgatás
- megrendelések összekészítése
- csomagolási feladatok, szállításra előkészítés, árukiadás
- raktári rend és tisztaság folyamatos fenntartása

PROJEKTMENEDZSER GYAKORNOK

Elvárások:
- OKJ-s műszaki végzettség
- CAD rendszer alapismerete
- önálló, magabiztos számítógépes felhasználói ismeretek
- képesség önálló és csapatban történő munkavégzésre
- terhelhetőség, precizitás, megbízhatóság, rugalmasság

- stabil munkahely
- folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
- versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
- változatos és kreatív munka
- továbbképzési lehetőségek

Előnyök:
- műszaki területen szerzett munkatapasztalat
- angol és/vagy német nyelv ismerete

FELADATOK:
- projektmenedzser/projektmérnök támogatása (a tervezéstől az üzembe helyezésig)
- fejlesztési projektekben való részvétel
- megvalósulási alternatívák (leiratok, kalkulációk) készítése
- árkalkuláció, költségelemzés, árajánlat-bekérés
- kapcsolattartás a társosztályokkal, vevőkkel
- projektek határidőre történő kivitelezésének elősegítése
- projektelemzés (prezentációk, összefoglalók, dokumentációk készítése)
- részvétel projektekhez tartozó szerelési előkészületekben

Akciók

TERVEZŐMÉRNÖKÖT KERESÜNK

Dinamikusan fejlődő csapatunkba egyedi készülékek és berendezések tervezésében jártas tervezőmérnököt keresünk.

Hírek & újdonságok

VAN NÉHÁNY NYITOTT POZÍCIÓNK, LEHET HOGY TÉGED KERESÜNK!

Idén fogsz végezni és már most munkahelyet keresel? Vagy épp nincs munkád? Vagy van, de váltanál? Feltétlenül kattints ide, mert nálunk most több lehetőség közül is választhatsz.

Ajánlatkérés Hírlevél